Trenutno iščemo

VODJA PODROČJA PRODAJE (M/Ž)

30.06.2023

Ste dinamična oseba, usmerjena k doseganju ciljev in strastna do prodaje? Ste vešči italijanskega jezika in imate izkušnje v vodenju prodajnih ekip? Iščemo vodjo področja prodaje za italijanski trg, ki bo vodil in razvijal naše prodajne aktivnosti v regiji. Pridružite se naši predani ekipi in odigrajte ključno vlogo pri širitvi naše prisotnosti na trgu ter pri gradnji močnih odnosov z italijanskimi strankami. Če se odlično znajdete v hitrem tempu, imate odlične komunikacijske in vodstvene sposobnosti ter strateški pristop, je to popolna priložnost za vas, da naredite pomemben korak v svoji karieri.

Vaše naloge in odgovornosti:
• razvoj posamezne tržne strategije za izkoriščanje potenciala rasti v tujih državah,
• optimizacija in razširitev trenutne distribucijske mreže,
• načrtovanje in izvajanje letnih srečanj z distribucijskimi partnerji in ustreznimi strankami,
• tesno sodelovanje z distribucijskimi partnerji za izvajanje strategij in načrtov,
• zagotavljanje izpolnjevanja kvantitativnih in kvalitativnih ciljev,
• sodelovanje na sejmih in različnih dogodkih za stranke,
• izvajanje nadzora trga in konkurence,
• delovali boste tudi kot povezovalni člen med distribucijskimi partnerji in vsemi funkcijami na sedežu podjetja v Sloveniji.

Popolno ujemanje z nami, če imate:
• izkušnje v B2B prodaji v industriji potrošniških izdelkov,
• izkušnje pri sodelovanju in pogajanjih z distributerji in prodajnimi zastopniki,
• dokazane izkušnje z odgovornostjo za regionalno prodajo,
• samozavestno in usmerjeno osebnost z podjetniškim duhom, medkulturno kompetenco ter pripravljenostjo na potovanja.
Pričakujemo:
• zaključeno vsaj VI. oz. VII. stopnjo izobrazbe družboslovne smeri,
• znanje tujega jezika (obvezno angleški in italijanski),
• računalniška znanja (CRM, urejevalniki besedil, delo s preglednicami idr.).

In kaj vam nudimo:
• takojšnja zaposlitev,
• pomoč pri uvajanju in strokovno vodenje,
• dinamično in ustvarjalno delovno okolje,
• vpetost v mednarodno poslovno mrežo,
• možnost napredovanja,
• sproščeno vzdušje in delo timu motiviranih in pozitivno naravnanih sodelavcev.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.
Če ste pripravljeni sprejeti izziv širjenja našega poslovanja na globalni ravni ter imate potrebne veščine in izkušnje, vas vabimo, da se nam pridružite. Postanite del naše ekipe in se podajte na vznemirljivo pot rasti in uspeha! Za prijavo pošljite svoj življenjepis na kadri@kovinoplastika.si do 14. 7. 2023. Veselimo se vaše prijave.

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.